Нардеп Оксана Корчинська задекларувала перше видання «Кобзаря»

Нардеп Оксана Корчинська задекларувала перше видання «Кобзаря» 1840 року

Депутат Верховної Ради Оксана Корчинська з «Радикальної партії» вказала у своїй електронній декларації за 2015 рік книгу «Кобзар» 1840 року, повідомили «Українські Новини».

Це перше 114-сторінкове зібрання творів українського поета Тараса Шевченка, в яке увійшли вісім творів і шість присвят. Перший «Кобзар» видало приватне видавництво Фішера в Санкт-Петербурзі, тираж становив всього тисячу примірників.

Заборона і вилучення «Кобзаря» з бібліотек, книгосховищ і у окремих громадян після арешту Шевченка в 1847 році зробили це видання рідкісним ще за життя поета. У Національній бібліотеці України імені Вернадського, наприклад, є тільки один екземпляр першого видання «Кобзаря», і бібліотека називає його «прикрасою колекції рідкісних видань».

Фото: Перше видання «Кобзаря» з фонду Національної бібліотеки України імені Вернадського

Оксана Корчинська у своїй декларації оцінила вартість книги всього у  200 тис. грн.

Також депутат задекларувала €70 тис., $167 тис., 185 тис. грн готівки і 28 231 грн на банківських рахунках. Члени її сім’ї - сумарно 53 тис. грн готівки.

Син Корчинської володіє автомобілем ВАЗ 2001 року випуску, а чоловік Дмитро Корчинський має право на користування автомобілем Mercedes Benz 2008 року випуску.

Депутат володіє квартирою в Житомирі площею 40,72 кв. м, придбаною у 2007 році, та двома Квартирами у Києві - площею 139,5 кв. м, придбаною у 2004 та площею 82,4 кв. м, придбаною у 2006 році. Також Оксана Корчинська задекларувала квартиру сина площею 45,7 кв. м.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук