Нардеп від ВО «Свобода» Ігор Кривецький виплатить ₴22 млн чужого боргу

ЕкономікаН.О., 25 листопада 201416760

Вищий господарський суд залишив в силі рішення судів попередньої інстанції і зобов’язав підприємство Ігоря Кривецького, народного депутата від ВО «Свобода», заплатити борг його партнера, повідомляють «Наші гроші. Львів».  

Судова тяганина тривала понад рік. Як повідомляв ZAXID.NET, в липні минулого року Господарський суд Львівської області вирішив стягнути солідарно з ТОВ ВКФ «Обабіч» та ТОВ «Узлісся» на користь ПАТ «Комерційний банк «Хрещатик» понад 22 млн грн заборгованості за кредитом. Кредит, ще у 2007 році взяла фірма «Обабіч», яка мала повернути його 10 грудня 2010 року, проте так і не погасила заборгованість.

Згідно з матеріалами судового рішення, поручителем при отриманні кредиту фірмою «Обабіч» виступило ТОВ «Узлісся», яке, згідно з договором поруки, зобов’язалося нести перед банком солідарну відповідальність за кредитом в повному обсязі. У червні 2013 року «Узлісся» звернулося із заявою до суду, щоб визнати договір поруки недійсним, утім суд не ухвалив такого рішення.

Згідно з постановою Вищого господарського суду, суди попередніх інстанцій правомірно вирішили, ТОВ «Узлісся» має обов’язок щодо погашення заборгованості фірми, за яку поручилось.

Власником ТОВ «Узлісся» є Ігор Кривецький, народний депутат від ВО «Свобода». На момент поручительства серед власників також був Павло Власюк, Олександр Веремеєнко та Наталія Кедик. Фірма «Обабіч» у січні 2007 року належала саме Павлу Власюку. У вересні 2007 року власником став Богдан Костів, член ВО «Свобода» , помічник депутата Львівської міськради від ВО «Свобода» Маркіяна Лопачака. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук