Нардеп звернувся до МВС з вимогою розслідувати втрату львівською спілкою художників свого майна

КультураОльга Перехрест, 24 червня 20176210

Народний депутат Євген Рибчинський звернувся до МВС щодо розлідування діяльності Національної спілки художників України та її львівського осередку. Відповідний лист нардепа опублікував портал «Мітєц».

У своєму листі до міністерства, датованому 21 червня, Євген Рибчинський просить вивчити факти стосовно нерухомого майна Львівської обласної організації НСХУ та в разі необхідності розпочати досудове розслідування справи.

Раніше до депутата звернулись львівські митці, інформуючи, що протягом останніх 15 років ЛОО НСХУ втратило більшу частину свого майна, а саме: Художньо-Виробничий комбінат на вул. Козланюка 17, багетну фабрику на вул. Бойківській 5, приміщення иагазину-салону «Художник» та Галереї «Артес», скульптурні майстерні на вул. Самчука 26. Також були згадані Львівська експериментальна кераміко-скульптурна фабрики на вул. Мучній 32, яка на даний час за призначенням не функціонує та зруйнована будівля Спілки художників на площі Міцкевича, 9.

Нагадаємо, що у квітні кількох львівських митців, які піднімали теми порушення статуту спілки та розкрадання майна, виключили з НСХУ напередодні проведення звітно-виборчої конференції львівського осередку. У травні головою Львівської обласної організації НСХУ переобрали Олега Микиту, який очолює львівський осередок спілки художників від 2003 року. Саме з його особою пов’язують ряд скандалів довкола нерухомого майна, що перебуває на балансі НСХУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук