Нардепи хочуть запровадити процедуру банкротства фізичної особи-підприємця - законопроект

ЕкономікаО.Г., 24 квітня 20153210

Народні депутати Денис Дзензерський і Сергій Рибалка пропонують законодавчо врегулювати процедуру заборгованості фізичних осіб. Відповідний законопроект №2714 зареєстровано у парламенті в четвер, 23 квітня, пише «Інтерфакс».

За словами Дениса Дзензерського, в українському законодавстві немає процедури банкрутства фізичних осіб. «У більшості розвинених країн світу діють ефективні механізми використання таких процедур, але, на жаль, в українському законодавстві вони не передбачені. У цьому законопроекті ми встановлюємо процедуру банкрутства для фізособи і змінюємо правила гри банкрутства для фізичної особи – підприємця», - розповів нардеп.

Законопроект пропонує розглядати справи про банкрутство фізичної особи господарським судом за місцем проживання боржника. При розгляді справи про банкрутство фізичної особи автори пропонують встановити такі судові процедури, як розпорядження майном, реструктуризація боргів, реалізація майна, мирова угода.

У законопроекті зазначається, що порушення справи про банкрутство фізособи можливо за умови, якщо вимоги до нього становлять не менше 300 мінімальних розмірів заробітної плати, які боржник не задовольнив протягом трьох місяців після встановленого строку.

Законопроект передбачає обов'язкову участь арбітражного управляючого в усіх судових процедурах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук