Народний художник України Петро Сипняк відкрив персональні виставки у Києві та Львові

Головні новини Львова 09.10Марічка Крижанівська, 9 жовтня 2015, 16:46 900 1

Один із найкращих митців Львова, народний художник України Петро Сипняк відкрив одразу дві персональні виставки – у Києві, в галереї «АBC-art» та у Львові – у галереї «Велес».

До цих експозицій Петро Сипняк готувався упродовж двох років.

Художник шукає у мистецтві гармонії і душевного спокою і це ж прагне передати своєму глядачеві у часи війни.

«У цей час хочеться дати людям крапельку якогось релаксу, розпруження, те, що можна знайти в природі, у тому, що нас оточує. Заради того й працюю», – розповів Петро Сипняк.

У львівській галереї «Велес» художник презентує краєвиди Львова у живописі, пейзажі рідної Івано-Франківщини, портрети доньки Соломійки. Хто хоча б один раз бачив картини Петра Сипняка, впізнаватиме уже щоразу, бо його почерк самобутній.

Про це кажуть його ж колеги. «У мистецькому плані Петро дуже індивідуальна особа, він працює своєрідно, цікаво і я би навіть сказав, на грані теплого відчуття того нашого краю, нашої землі», – поділився враженнями Василь Ярич, скульптор, заслужений діяч мистецтв України.

Тим часом у київській галереї «АBC-art» художник демонструє свої  роботи великого формату.

«Він страшенно працьовитий. Це хлопець титанічної творчості. Я йому казав колись: Петре, давай зробимо таку акцію, що ти одночасно робиш в усіх виставкових залах Львова виставку. І ми поставимо рекорд Гіннеса. І то, певно, ти не зможеш побілити майстерню, бо ще половина творів там буде», – пожартував колега Петра Сипняка, президент «Клубу українських митців» Орест Скоп. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук