Насіров намагається зупинити скорочення податківців та митників

ЕкономікаОстап Левчич, 30 травня 20165170
Насіров намагається зупинити скорочення податківців та  митників

Голова ДФС Роман Насіров виступає проти подальшого скорочення кількості співробітників відомства, зокрема тих, хто працює на митниці. Про це він заявив під час брифінгу 30 травня, пише «РБК-Україна».

"Я не кажу про те, що ми будемо суттєво збільшувати кількість, але я думаю, що нам треба залишитися на тому рівні, який є зараз, ми просто будемо робити ефективний перерозподіл функцій", - заявив Насиров.

За його словами, мова йде, насамперед, про неприпустимість скорочення співробітників ДФС, які працюють на митниці. "На сьогоднішній день це важке питання для нас, я його постійно порушую і з Міністерством фінансів України, і зараз буду знову піднімати з прем`єр-міністром України, - на сьогоднішній день навіть і фактична чисельність працівників, у ДФС, вона істотно нижча, ніж у наших колег ", - заявив Насиров. Він повідомив, що кількість працівників на митних постах ДФС в Україні на 30% нижча, ніж у сусідніх Румунії, Польщі, Угорщини і Словаччини.

Нагадаємо, нещодавно міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що ДФС має бути втричі меншою, ніж зараз; повинна працювати не по кожному підприємству, а використовувати ризик-орієнтовні підходи. «Так, тоді в службі буде менше людей, але вони повинні бути більш високо оплачуваними. Але це буде служба, яка генеруватиме більше чесних доходів у бюджет – з тих, хто зараз знаходиться в тіні», - зауважив урядовець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук