Нацбанк до 3 березня оприлюднить зміни щодо валютних обмежень

ЕкономікаІрина Данилів, 29 лютого 20164220

Правління Національного банку України розгляне питання продовження чи зміни адміністративних обмежень на валютному ринку цього тижня. За інформацією прес-служби, засідання правління з розглядом питання збереження або зміни поточних заходів на валютному ринку відбудеться цього тижня. Не пізніше 3 березня НБУ оприлюднить нову постанову.

Нагадаємо, у грудні Національний банк продовжив валютні обмеження, в тому числі обов'язковий продаж 75% валютних до 4 березня 2016 року. Крім того чинною залишалась і вимога 90-денного контролю розрахунків за зовнішньоекономічними контрактами, а також зобов’язання банків погоджувати з НБУ заявки на купівлю валюти понад еквівалент 50 тис доларів. А також діють обмеження на перекази валюти з рахунків клієнтів еквівалентом 15 тисяч гривень без підтверджувальних документів і 150 тисяч гривень за наявності підтверджувальних документів, на видавання готівкової гривні через каси й банкомати до 300 тисяч гривень на добу і валюти до еквівалента 20 тисяч гривень на добу.

Обмеження на валютному ринку діють з березня 2014 року. Вони були введені як тимчасові для «сприяти підтриманню рівноваги на грошово-кредитному ринку».      

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук