Нацбанк подовжив термін погашення банками заборгованості по стабкредитах

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 лютого 20151310

Національний банк України продовжив до 10 червня 2015 року термін погашення банками заборгованості за стабілізаційними кредитами і кредитами для підтримки ліквідності.

Про це повідомляється на сайті регулятора з посиланням на постанову правління НБУ №120, передає Інтерфакс-Україна.

«Рішення про продовження кредитних канікул для банків прийнято з урахуванням складної економічної та політичної ситуації в Україні, яка впливає на банківський ринок. Таким чином, підтримуючи оптимальний рівень банківської ліквідності, ми сприяємо виконанню банками своїх зобов'язань перед вкладниками та іншими кредиторами», - заявив перший заступник глави НБУ Олександр Писарук.

Крім того, зменшуючи навантаження на ліквідність проблемних банків, які вживають заходів щодо поліпшення свого фінансового стану та підвищення рівня ліквідності, зазначеною постановою надається можливість цим банкам перенести і строки сплати відсотків, нарахованих за зазначеними кредитами.

Зазначимо, в грудні 2014 року НБУ прийняв рішення про продовження термінів погашення банками кредитів, наданих їм регулятором, для поліпшення стану їх ліквідності до березня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук