Нацбанк попередив українців про шахраїв, які залучають депозити під 33% річних

ЕкономікаАндрій Стець, 24 липня 20182860

Національний банк України звернувся до правоохоронців з проханням розслідувати діяльність компанії Royal Standard із залучення коштів вкладників за завищеними ставками - під 24-33% річних у гривнях і 18-22% у доларах. Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

«Нагадаємо, НБУ не надає ліцензій на залучення депозитів або кредитування структурам, які не мають статусу банку. У той самий час компанія не отримувала таких ліцензій і в інших регуляторів фінансового сектору - Нацкомфінпослуг і НКЦПФР. Ба більше, ТОВ «Роялстендард» узагалі не має статусу фінансової установи. Тобто компанія за законом не може залучати депозити і видавати кредити», - наголошено в повідомленні.

У ТОВ «Роялстендард» пропонували вкладникам вносити готівкові кошти безпосередньо в офісі компанії або перераховувати їх на банківський рахунок, а відсотки обіцяли нараховувати на банківську картку, реквізити якої вказувалися в договорі. Як гарантії такого «депозиту» з вкладником укладався договір застави прав на рухоме/нерухоме майно, за яким вкладникові передавалася застава, що вдвічі більша від вартості депозиту.

У Нацбанку закликали громадян ретельно й уважно ставитися до будь-яких організацій, які пропонують розмістити у себе вклади або готові кредитувати.

«Необхідно перевіряти їх офіційну реєстрацію, ліцензії й умови планованих угод», - наголошено в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук