Нацбанк скасував обмеження для фізичних осіб на перекази валюти

ЕкономікаО.Г., 29 липня 201418110

Національний банк України скасував обмеження для фізичних осіб на переказ іноземної валюти. Про це йдеться в постанові правління НБУ №449 від 28 липня, повідомляє Insider.

Зокрема, скасовано обмеження на переказ валюти без відкриття банківських рахунків у межах 15 тис. гривень на місяць в еквіваленті.  Також скасовується обмеження на переказ валюти з поточних рахунків фізосіб, яке було встановлено в межах від 15 тисяч до 150 тисяч гривень на місяць в еквіваленті. 

Крім того, своєю постановою Нацбанк скасував тимчасово встановлену нульову ставку резервування коштів за договорами залучення банками валюти від нерезидентів на термін не менше 183 календарних днів. 

Скасовано і обмеження на видачу готівки з депозитних і карткових гривневих рахунків в межах 150 тис. гривень на день у разі виплат заробітної плати, витрат на відрядження, пенсій, стипендій, інших соціальних та прирівняних до них виплат (крім матеріальної допомоги), а також у випадку виплати гарантованих сум відшкодування вкладникам за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Як зазначається в документі, постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук