Нацбанк спростив грошові перекази за кордон

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 1 березня 20165530

Національний банк спростив здійснення переказів за межі України для фізичних осіб-резидентів, йдеться у постанові регулятора від 29 лютого 2016 року «Про внесення змін до правил здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторговельними операціями та їх виплати в Україні».

Постанова спрямована на вирішення двох проблем.

«По-перше, відтепер чітко окреслено коло осіб, які розуміються як “родичі”. Серед цих осіб батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, баба, дід, прабаба, прадід, внуки, правнуки, брат, сестра (повнорідні й неповнорідні), двоюрідні брати і сестри, тітка, дядько, племінниця, племінник, усиновлювач, усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою чи піклуванням, чоловік, дружина. По-друге, Нацбанк пом’якшив окремі вимоги до підтверджувальних документів, які фізичні особи-резиденти мають подавати при здійсненні переказів за межі України», – йдеться у повідомленні.

Такий спрощений порядок буде застосовуватися до переказів за межі України на різноманітні цілі у сумі, що перевищує 15 тисяч грн в еквіваленті. Йдетьcя про перекази на такі цілі: оплату лікування в медичних закладах іншої держави, транспортування хворих, навчання, придбання літератури та передплатних видань та деякі інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук