Нацбанк випустить срібну сувенірну банкноту номіналом тисяча гривень

Придбати банкноту можна буде через електронні аукціони на Універсальній товарній біржі «Контрактовий дім УМВБ»

ЕкономікаЮрій Братюк, 19 травня7190
Нацбанк випустить срібну сувенірну банкноту номіналом тисяча гривень
фото НБУ
Нацбанк випустить нову сувенірну банкноту

Національний банк України 20 травня випустить сувенірну банкноту зі срібла, яка відтворює дизайн банкноти номіналом 1000 гривень зразка 2019 року.

Як повідомили у НБУ, її виготовили зі срібла 999,9 проби, маса в чистоті — не менше 124,4 г. Розмірами банкнота буде: 133х66х 1,35 мм. Загалом випустять 300 таких банкнот. На них розмістять також голограму.

Спочатку сувенірні банкноти продаватимуть через електронні аукціони на Універсальній товарній біржі «Контрактовий дім УМВБ». Коли вони відбудуться поки не повідомляють.

Нереалізовані там екземпляри згодом надійдуть для продажу через існуючі канали реалізації нумізматичної продукції Національного банку.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, з 3 червня 2020 року Нацбанк вводить в обіг монету номіналом 10 гривень. Випуск монети завершить процес оновлення банкнотно-монетного ряду гривні.

На першому етапі НБУ введе в обіг 5 мільйонів монет номіналом 10 гривень. Їх розподілять між підрозділами Нацбанку у регіонах України. Відділення НБУ передаватимуть монети банкам, а банки – своїм клієнтам підприємствам торгівлі та громадянам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук