Нацбанк випустить в обіг нові банкноти номіналом 1000 гривень

21:02, 14 липня 2023

Від 20 липня 2023 року Національний банк випускає в обіг банкноти номіналом 1000 грн зразка 2019 року – з підписом голови Національного банку України Андрія Пишного та відображенням на них року випуску. Про це повідомили у прес-службі Нацбанку.

«У межах планового випуску для забезпечення готівкового обігу банкнотами номіналом 1000 грн на заміну зношених та пошкоджених банкнот, Національний банк з 20 липня 2023 року випускає в обіг банкноти номіналом 1000 грн зразка 2019 року – з підписом Голови Національного банку України Андрія Пишного та відображенням на них року випуску», – йдеться в повідомленні.

У повідомленні йдеться, що ці купюри перебуватимуть в обігу разом з іншими банкнотами цього ж номіналу попередніх років випуску та обов’язкові до приймання всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України.

Нагадаємо, нещодавно Національний банк презентував обігову пам’ятну монету присвячену «Силам підтримки Збройних Сил України». Тираж монети номіналом 10 грн складає 10 млн штук.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати