Нацбанк зняв обмеження строків розрахунку за експорт послуг

Відтепер експортери послуг також можуть не перекладати на українську мову інвойси, які подають у банк

ЕкономікаРоман Ганкевич, 30 грудня 20168511
Нацбанк зняв обмеження строків розрахунку за експорт послуг
фото НБУ
Банки зможуть використовувати копії документів, у тому числі рахунок (інвойс), в електронній формі

Національний банк України зняв обмеження щодо строків розрахунку за експорт послуг резидентами, які раніше становили 120 днів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби регулятора.

«Відтепер резиденти, які здійснюють експорт послуг (крім транспортних і страхових), прав інтелектуальної власності, авторських і суміжних прав, не повинні будуть дотримуватися законодавчо встановленого строку розрахунків за цими операціями (зараз такий строк становить 120 днів)», - йдеться в повідомленні.

Крім того, експортери можуть не перекладати на українську мову документи, які подають у банк, в тому числі рахунок (інвойс) англійською мовою або іншою мовою з одночасним викладенням англійською.

Також банки зможуть використовувати копії документів, у тому числі рахунок (інвойс), в електронній формі для валютного контролю за експортно-імпортними операціями резидентів. Для цього резидент повинен буде відсканувати оригінал документа на паперовому носії інформації і завірити його електронним цифровим підписом (для юридичних осіб - підписом уповноваженої особи).

Нагадаємо, наприкінці серпня президент Петро Порошенко закликав спростити процедури експорту в Україні. На його думку, це має стати важливим кроком для покращення інвестиційного клімату в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук