Національна спілка письменників України обере нового голову

КультураДарина Цвях, 28 листопада 20145090

У суботу, 29 листопада, Національна спілка письменників України обере нового голову. Про це повідомляє УНН

Як повідомили у спілці, на посаду нового голови претендує чотири особи: це нинішній в.о. голови НСПУ Олександр Божко, Голова Київської письменницької організації НСПУ Михайло Сидоржевський, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Сергій Пантюк та директор департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо України Олексій Кононенко. Утім, не виключено, що до них можуть додатися самовисуванці чи делегати від літературних угруповувань.

Як зазначив в.о. голови НСПУ Олександр Божко, "Новий голова повинен дбати про інтереси Національної спілки письменників. У нас є проблеми, і звчиайно новий голова повинен робити все для того, щоб ці проблеми вирішувалися. Окрім того, очевидно, він повинен дбати про творчу роботу НСПУ, щоб авторитет її зростав. Це елементарні питання і кожден розуміє свою відповідальність", - зазначив О.Бойжко.

Процедура обрання нового голови розпочнеться в суботу, 29 листопада, о 9-й годині в приміщенні університету імені Драгоманова. На вибори очікується прибуття близько 400 письменників.

Як зазначили в НСПУ, на з’їзді планується не лише обрати нового голову, а й проголосувати за можливі зміни до статуту спілки.

Нагадаємо, 30 липня помер голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов. На посаду його обрали 19 листопада 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук