Національний художній музей України розпочав проект на підтримку музеїв у зоні АТО

КультураДарина Цвях, 28 серпня 20142000

Національний художній музей України розпочинає проект «Леви своїх не лишають». Його мета – збір коштів для допомоги пораненим українським військовим і на відновлення пошкодженого Музею історії та музеїв Донбасу, які зазнали пошкоджень.

Сьогодні, 28 серпня, відкривається фотовиставка Тараса Полатайка «Війна. 11 портретів».

Тарас Полатайко протягом кількох днів на початку серпня спілкувався з пацієнтами хірургічного відділення Головного військового клінічного госпіталю в Києві, які потрапили туди з фронту з важкими пораненнями. Художник зробив одиннадцять фотопортретів та записав історії чоловіків, які побували в епіцентрі війни.

Тарас Полатайко народився в Україні, проте працює в Канаді та США. Виставка триватиме до 14 вересня.

30 серпня відбудеться концерт за участю груп Dakh Daughters і Ray Band, а також співачки Марії Чеби. Крім виступів музикантів, плануються майстер-класи, творчі зустрічі, кінопокази з обговореннями, обмін книгами, лотерея і пр. «Всі охочі можуть залишати для воїнів листи і малюнки, а також робити посильні внески. Звіт про використання коштів буде публікуватися на інформаційних ресурсах НХМУ та Українського центру розвитку музейної справи», - пояснюють автори проекту.

На концерт 30 серпня можна потрапити, зробивши внесок у розмірі 100 грн. За словами ініціаторів проекту «Леви своїх не лишають», вони мають намір їм займатися «до перемоги».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук