Національний музичний проект «Три «С» знову зазвучав у Львові

У Філармонії відлунав його другий етап – від композитора Євгена Станковича

КультураОксана Сенишин, 2 грудня 2016, 13:38 306 0

Національний проект «Три «С»: Скорик – Станкович – Cильвестров» знову відлунав у Львові. У Філармонії відзвучав його другий етап – від композитора Євгена Станковича. Маестро привіз прем’єру Другого концерту для віолончелі з оркестром, яку написав у квітні.

Концерт – з кількох частин: «Музика для Марточки», написана для першої онучки, «Постлюдія» та його ж «Монолог діда». Твір Станкович написав після 45-річної перерви у цьому жанрі. Виконував симфонічний оркестр філармонії під диригування Тараса Криси.

Нагадаємо, навесні у Львові відбулася перша частина проекту «Три «С», яку презентував маестро Мирослав Скорик. А ця частина, що присвячена Станковичу, далі помандрує до Івано-Франківська, Харкова, Одеси та Дніпра. Аби слухач у музиці відчув емоції новоспеченого дідуся півторарічної онуки Мартусі.

«Остання частина Концерту для віолончелі з оркестром – це мій маленький роздум, монолог. Він невеличкий зовсім. Бо якщо я сказав "А", то хотів сказати й "Б". Це думки в музиці про людину, яка народжується, і людину, яка вже прожила своє. Така контрастність», – уточнив композитор Євген Станкович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук