Телеканал «Україна» показав заборонений російський серіал «Старша сестра»

КультураДарина Цвях, 28 грудня 20168550
Телеканал «Україна» показав заборонений російський серіал «Старша сестра»
Кадр з серіалу «Старша сестра»
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки телерадіокомпанії «Україна» у зв’язку з трансляцією серіалу «Старша сестра».
Перевірка викликана тим, що телеканал продовжує транслювати серіал попри те, що Державне агенство України з питань кіно на своєму сайті оприлюднило інформацію про те, що державну реєстрацію цього телесеріалу було скасовано й анульовано прокатне посвідчення. Таким чином, демонстрування фільму в ефірі телеканалу «Україна» має ознаки порушення компанією статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», а також статті 1646 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Підставою для скасування прокату даного серіалу стало порушення ст. 15 закону України «Про кінематографію» – подання суб’єктом кінематографії недостовірних відомостей у документах.

Телеканал для отримання дозволу на трансляцію серіалу в Україні вказав у документах, що він є спільним продуктом РФ, Польщі та України. При цьому Держкіно стало відомо, що даний серіал, але під назвою «Медсестра», виходить в ефірі російського «Першого каналу» і серед творців серіалу не вказувалася ні українська, ні польська сторона.

З метою перевірки дотримання ліцензіатом зазначених норм законодавства телеканалу призначено позапланову перевірку.

Нагадаємо, днями Нацрада повідомила про позапланову перевірку телеканалу СТБ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук