Нацрада позапланово перевірить телеканал «1+1» через російські фільми

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила призначити позапланову перевірку телеканалу «1+1» з огляду на трансляцію фільмів російського виробництва, «в яких створено позитивний образ працівників російських правоохоронних органів», йдеться в повідомленні регулятора.

Питання було порушено за скаргою телеглядача, яка надійшла раніше до Нацради. Зокрема, йдеться про фільм «Новорічний рейс» та серіал «Ладога», в першому з яких «є сцени з працівниками російських правоохоронних органів», а в другому заявник побачив ознаки «позитивного образу працівників радянських органів».

Представник телеканалу, у свою чергу, повідомив про те, що фільми були випущені до 2014 року, мають прокатне посвідчення Держкіно, із серіалу «Ладога» «було вирізано всі сцени, що суперечать чинним законодавчим нормам».

У результаті Нацрада прийняла рішення щодо проведення позапланової перевірки. Член Нацради Олег Черниш запропонував також звернутися до Державного агентства з питань кіно з проханням відкликати прокатне посвідчення на фільми.

До слова, на минулому засіданні Нацрада з телерадіомовлення оголосила попередження телеканалу НТН за трансляцію фільму про НКВС.

Поскаржитися на недотримання українськими телеканалами чинного законодавства, яке, зокрема, забороняє пропаганду російських та радянських силових та правоохонних органів можна безпосередньо через сайт Нацради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук