Нацрада реформ підтримала введення податку на виведений капітал з 2018 року

Нацрада реформ підтримала введення податку на виведений капітал з 2018 року
Голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна

Національна рада реформ на своєму засіданні у вівторок, 25 жовтня, затвердила введення податку на виведений капітал з 1 січня 2018 року. Про це РБК-Україна розповіла голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна, повідомив «РБК -Україна».

«У перехідних положеннях до проекту Податкового кодексу повинна з’явитися норма про те, що Кабмін бере зобов’язання ввести податок на виведений капітал замість податку на прибуток з 2018 року, і я буду контролювати цей процес», – сказала вона.

За словами голови профільного комітету Ради, дане рішення підтримав президент і низка депутатів. Якщо уряд не передбачить таку норму в проекті змін до Податкового кодексу, її внесуть депутати-члени профільного комітету.

Зазначимо, сьогодні Національна рада реформ затвердив підготовлений міністерством фінансів проект змін до Податкового кодексу, який передбачає істотне скорочення повноважень Державної фіскальної служби, введення єдиного реєстру по відшкодуванню ПДВ, перегляд системи електронного адміністрування ПДВ та ліквідацію податкової міліції. Завтра на засіданні Кабміну планується затвердити документ для подання його на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко наполягає на збереженні спрощеної системи оподаткування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук