Нацрада заборонила російський телеканал «Ностальгія»

Він не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення

Нацрада заборонила російський телеканал «Ностальгія»
фото ZAXID.NET
Ефір телеканалу «Ностальгія»

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення вилучити російський телеканал «Ностальгия» з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України. Таке рішення було прийнято на засіданні ради у четвер, 28 липня, повідомляє у прес-служба Нацради.

«Підставами для цього стали зафіксовані моніторингом регуляторного органу порушення вітчизняного законодавства, зокрема частини 7 статті 6 закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки в рекламно-розважальної передачі «Філософія долі», де беруть участь екстрасенси, парапсихологи і ворожки, надаються платні послуги телеглядачам і під час трансляції передачі немає логотипу «Ностальгії», - сказано у повідомленні.

Крім того, як зазначається, були виявлені ознаки порушення частини першої статті 4 закону України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки», оскільки ефір телеканалу оформлено символікою Радянського союзу, логотип містить зображення серпа і молота, а заставки - зображення прапора СРСР і червону зірку.

Рішення про виключення телеканалу з переліку іноземних програм вступає в силу після його оприлюднення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук