Нацрада закликала телеканали відмовитися від російської кінопродукції

КультураКатерина Сліпченко, 6 листопада 20145782

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оприлюднила заяву, у якій підтримала відмову ICTV від показу серіалу з актором Михайлом Пореченковим і закликала телеканали переглянути програмний підхід до показу аудіовізуальної продукції російського виробництва.

«Нацрада вважає неприпустимим популяризувати в українському ефірі актора Михайла Пореченкова, а також інших російських митців, які своїми позиціями та вчинками демонструють неповагу до незалежності української держави та гідності громадян нашого країни, - йдеться у зверненні, розміщеному на сайті відомства. Національна рада наголошує, що отримує численні скарги від суспільства та громадських організацій, в яких висловлюються вимоги припинити трансляції фільмів за участі російських акторів, що не лише підтримують агресію проти нашої держави, а й беруть участь у іміджевій візуальній підтримці цієї агресії.

«Розуміючи велику відповідальність перед українським народом та усією галуззю, ми виступаємо за саморегуляцію медіаринку в питаннях кіно- та серіального контенту. Закликаємо керівників українських телеканалів не чекати рішень державних органів, терміново прибрати з ефіру кінопродукцію російського виробництва, яка пропагує антиукраїнські настрої.

Ми впевнені, що менеджери, власники та керівники телеканалів обов’язково проявлять свою громадянську позицію, патріотизм у складний для країни час»,  - зазначають у Нацраді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук