Найбільша польська нафтогазова компанія видобуватиме на Львівщині газ

Розвідування та видобуток газу PGNIG почне спільно з українською групою компаній «Енергетичні ресурси України»

ЕкономікаАнна Журба, 9 грудня 2019138731

Найбільша нафтогазова компанія Польщі PGNiG і українська група компаній «Енергетичні ресурси України» підписали договір про розвідування та видобуток природного газу на Львівщині біля кордону з Польщею.

Як повідомили на сайті PGNiG 9 грудня, на початковому етапі договір передбачає буріння на кордоні із Польщею розвідувальної свердловини глибиною до 2,5 км, а також геофізичні зйомки для проектування інших свердловин. Роботи планують розпочати після отримання всіх необхідних дозволів.

За словами керівника PGNiG Пьотра Возьняка, поклади газу у Львівській області є продовженням польського газового родовища «Перемишль», що вже експлуатується 60 років. Його запаси оцінюються в 74 млрд кубометрів, з яких вже видобуто 65 млрд кубометрів. PGNiG прогнозує, що повторне поглиблене вивчення родовища дозволить підтвердити наявність на території країни ще 20 млрд кубометрів газу, пише «Укрінформ».

«За останні чотири роки співпраці наших компаній ми побачили позитивні зміни інвестиційного клімату в Україні і готові скористатися цим, аби спільно інвестувати та розвиватися в цій сфері. Ми бачимо це як першу з багатьох можливостей, які може запропонувати український енергетичний сектор найближчим часом», – цитують у прес-релізі керівного партнера ЕРУ Дейла Перрі.

PGNiG – одна з найбільших компаній у Польщі та найбільша нафтогазова компанія країни, що займається розробкою газових і нафтових родовищ, видобутком і транспортуванням енергоносіїв, будівництвом і розвитком нафтогазової транспортної мережі, експортом та імпортом газу. Майже 72% акцій компанії належать державі. Має представництва і філії в Росії, Пакистані, Білорусі, Україні та володіє пакетом акцій у приблизно 30 дочірніх компаніях.

«Енергетичні ресурси України» – група компаній з іноземними інвестиціями, заснована у 2016 році, що спеціалізується на реалізації енергетичних проектів в Україні. Її власниками є українець Ярослав Мудрий та американець Дейл Перрі. ЕРУ – один з найбільших приватних імпортерів природного газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук