Найгірше цьогорічне ЗНО склали учні з Рівненської, Закарпатської та Чернівецької областей

Натомість найкращі результати продемонстрували діти зі Львівщини, Харківщини, Дніпропетровщини та Києва

Український центр оцінювання якості освіти повідомив, що 274 учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) отримали максимальні 200 балів. Вісім із них отримали 200 балів з двох предметів і один – із трьох предметів. Найгірші результати зафіксували в учнів з Закарпатської, Рівненської і Чернівецької областей. Про це розповів виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, інформує «Новинарня».

«Найбільша кількість абітурієнтів (що набрали 200 балів, - ред.) з математики, англійської мови та хімії», – зазначив Бойко.

Так, з математики 200 балів отримали 98 абітурієнтів, із хімії – 77, з англійської мови – 36, з біології – 26, з української мови та літератури – 17, з історії України – 13, з фізики – чотири, з німецької мови, іспанської мови та географії – по одному абітурієнту.

«Ми маємо одного учасника, який зареєструвався на три предмети й отримав три оцінки по 200 балів», – повідомив Бойко. За його словами, це учениця загальноосвітньої школи із Харкова.

Найбільша кількість «200-бальників» у Києві (63), у Львівській області (41), Харківській (25) та Дніпропетровській областях (20).

«Пасуть задніх за своїми результатами Закарпатська, Рівненська і Чернівецька області. Там найбільша кількість абітурієнтів, які отримали результат початкового рівня і найменша кількість абітурієнтів, які отримали результати високого рівня», – розповів Бойко.

Найкращі результати демонструють випускники гімназій, ліцеїв, колегіумів, тобто закладів загально-середньої освіти, які здійснюють цілеспрямований відбір на навчання, принаймні до старшої школи.

«Діти, навчаючись у такому достатньо якісному середовищі, демонструють хороші результати. Такі ж результати демонструють спеціалізовані школи. Трошки гірші результати є у навчально-виховних комплексів. Але традиційно ми бачимо, що загальноосвітні наші школи , тобто пересічні школи, займають лише четверту сходинку за результатами державної повної атестації», – резюмував Бойко.

До слова, цьогоріч середній бал за результатами зовнішнього оцінювання на топові спеціальності перевищив 190 балів

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук