Названо пороговий бал для ЗНО з іноземних мов і біології

Відбулося друге засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому було визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов і біології, повідомив у п’ятницю, 17 червня, Український центр оцінювання якості освіти.

«Члени експертної комісії після обговорення прийняли рішення встановити пороговий бал з російської мови, що відповідає 26 тестовим балам, з іспанської мови — 12 тестовим балам, з англійської мови – 11 тестовим балам, з німецької мови – 13 тестовим балам, з французької мови – 15 тестовим балам, з біології – 24 тестовим балам», – йдеться в повідомленні.

З російської мови пороговий бал «склав/не склав» подолали 93,53% від загальної кількості осіб, які взяли участь у тестуванні з цього предмета, з іспанської мови – 91,06 % осіб, з англійської мови – 84,05% учасників тестування, з німецької мови – 81,84% осіб, з французької мови – 87,02% осіб, з біології – 89, 77% учасників тестування.

В УЦОЯО зазначили, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов і біології будуть розміщені на спеціальному сайті для учасників тестування 18 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук