НБУ дозволив фінансовим компаніям встановлювати власний курс гривні

Тепер грошові перекази в іноземній валюті компанії можуть конвертувати в гривню за своїм курсом

Національний банк України (НБУ) дозволив небанківським фінансовим установам встановлювати власний курс для перерахунку в гривні переказів фізичних осіб, що надійшли в іноземній валюті, якщо одержувач бажає отримати кошти в гривні. Це затверджено відповідною постановою НБУ, яка набуде чиннності в суботу, 30 березня.

Як пояснила прес-служба НБУ, раніше небанківська фінансова установа мала використовувати для цього курс банку, в якому вона обслуговувалася.

Як наголосили у Національному банку, такі зміни здійснюються в рамках валютної лібералізації і з метою покращення інвестиційної привабливості України та посилення конкуренції на фінансовому ринку.

Зазначимо, до небанківських фінансових установ належать кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії, а також інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг. Наприклад, сюди можна віднести поштових операторів, які мають ліцензії на здійснення переказів в національній та іноземній валюті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук