НБУ ліквідував банк «Київська Русь»

ЕкономікаІрина Данилів, 17 липня 20155570

Національний банк України вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк «Київська Русь», в якому з 19 березня працює тимчасова адміністрація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, повідомляється на сайті НБУ.

«У зв’язку з невиконанням ПАТ «Банк «Київська Русь» без обґрунтованих причин рішення правління Національного банку України щодо збільшення статутного капіталу цього банку його було віднесено до категорії проблемних. У подальшому, у зв’язку з неспроможністю учасників банку забезпечити капіталізацію згідно з результатами діагностичного обстеження банку, проведеного у 2014 році, правління НБУ прийняло рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних», - йдеться в повідомленні Нацбанку.

Банк «Київська Русь» працює на ринку України з 1996 року і входить до групи великих банків. Основним акціонером банку, за даними НБУ, є Віктор Братко.

Станом на 17 липня 2015 року в Україні функціонує 127 банків (без урахування банків, де запроваджено тимчасову адміністрацію), із них 40 – з іноземним капіталом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук