НБУ презентував пам’ятну монету із зображенням паралімпійця з Львівщини

Випуск присвячений XV-им літнім Паралімпійським іграм у Ріо-де-Жанейро.

СуспільствоОльга Гринько, 24 листопада 20173900
НБУ презентував пам’ятну монету із зображенням паралімпійця з Львівщини
фото BBC
Чемпіон Паралімпійських ігор-2016 з настільного тенісу Віктор Дідух

У п'ятницю, 24 листопада, Національний банк України спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України презентували пам’ятну монету «XV літні Паралімпійські ігри. Ріо-де-Жанейро». На аверсі монети розміщено логотип Національного паралімпійського комітету України та стилізовану медаль Паралімпійських ігор. На звороті на тлі стилізованої хвилястої стрічки зображено паралімпійця з ракеткою в руці. Прототипом зображення став чемпіон Паралімпійських ігор-2016 з настільного тенісу Віктор Дідух. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Монета введена в обіг 21 листопада 2017 р. Її випуск присвячений міжнародним змаганням із літніх видів спорту, що проводяться кожні чотири роки під егідою Міжнародного паралімпійського комітету в рамках паралімпійського руху. Вона має номінал 2 грн та продовжує серію «Спорт».

НБУ презентував пам’ятну монету із зображенням паралімпійця з Львівщини

Пам'ятну монету виготовлено з нейзильберу, її маса – 12,8 г, діаметр – 31 мм, тираж – 35 тис. шт. Ціна НБУ – 35 грн. Придбати пам’ятні монети можна в регіональних підрозділах НБУ та відділеннях «Ощадбанк» та «Укргазбанк».

Над створенням ескізів монети працювали художники Володимир Атаманчук, Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук. Роботу з втілення творчого задуму художників у монетну виконали скульптори Володимир Атаманчук та Анатолій Дем’яненко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук