Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн

Початкова ціна об'єкта становила понад 1 млн грн

ЕкономікаЮлія Лавришин, 19 листопада 201865967
Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн
фото Prozorro.Sale
Недобудовану лікарню на Львівщині продали за 10,5 тис. грн

У селі Гійче Жовківського району, що за 60 км від Львова, недобудовану чотириповерхову лікарню продали за 10,5 тис. грн. Про це повідомила ІА «Вежа», посилаючись на інформацію з системи Prozorro.Sale.

Будівлю продало регіональне відділення Фонду держмайна України у Львівській області. Йдеться про довгобуд чотириповерхової лікарні орієнтовною площею 2,7 тис. м2, рівень будівельної готовності котрої становить 45%.

Стартова вартість об’єкту становила понад 1 млн грн. Але під час першого аукціону будівлю ніхто не купив, тож її вартість зменшили та виставили на продаж повторно із знижкою 50%, а саме за 525 тис. грн. Ціну об'єкта знизили у 99 кроків.

Площа будівлі близько 2,7 тис. м2

Об’єкт придбала компанія ТОВ «Укрпроменергоінвест», запропонувавши 10,5 тис. грн. З ПДВ сума склала, 12,7 тис. грн.

Договором передбачено, що об’єкт повинен бути добудований протягом наступних 5 років. Однак що саме там буде, наразі невідомо.

За даними порталу Youcontrol, керівником компанії ТpОВ «Укрпроменергоінвест» виступає Віталій Садовий. Раніше він працював в управлінні зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій ЛОДА.

Серед колишніх керівників ТЗОВ «Укрпроменергоінвест» також зазначена Любов Садова. У її декларації на сайті НАЗК вказано, що вона є головною бухгалтеркою комунального підприємства Львівської обласної ради «Підприємство автотранспортного обслуговування».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук