Нерухомість в Польщі найчастіше купують німці й українці

НерухомістьО.Г., 19 квітня 20165480

За 2015 рік іноземці купили 3,7 тис. будинків у великих містах Польщі. При цьому більшість цих квартир і будинків придбали покупці з України та Німеччини.

Про це пише «Gazeta Wyborcza» з посиланням на дані Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі, якому польські нотаріуси зобов’язані повідомляти про іноземних покупців при оформленні документів.

В цілому, кількість проданих польських квартир громадянам інших країн за минулий рік зросла на 17%.

Українці ж придбали 627 квартир загальною площею 35,4 тис. м². Видання зазначає, що з кожним роком все більше громадян України проявляють інтерес до польської нерухомості. Для порівняння, у 2004 році, коли країна вступила до ЄС, українці купили 3,4 тис. м² житлової площі. Таким чином, за останні 10 років цей показник зріс у десять разів.

При цьому видання зазначає, що дані про реєстрацію свідчать, що українці в середньому купують житло площею 58 м². Це свідчить про те, що покупці – не українські бізнесмени і олігархи, які розглядають нерухомість Польщі як безпечну інвестицію. Крім того, більшість проданих квартир припадає на Варшаву, Краків, Вроцлав, Познань, Гданськ – міста, де легше знайти роботу.

Однак найбільше проданої нерухомості в Польщі припадає на громадян Німеччини. За 2015 рік вони купили понад 36 тис. м².

Третє місце у громадян Великобританії, які придбали у 2015 році 15,2 тис. м². Четверті – французи, які придбали 11,7 тис. м². На п’ятій сходинці – італійці, які купили 10,4 тис. м².

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук