Невідомі залили ртуттю ректорат Одеського медуніверситету

МОЗ домагається зміни керівництва Одеського медуніверситету, але цим спробам перешкоджає попереднє керівництво навчального закладу

11 вересня

Ректорат Одеського медичного університету в понеділок, 10 вересня, залили ртуттю найняті колишнім керівництвом «тітушки», заявила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

За її словами, ситуація щодо обрання ректора в Одеському медуніверситеті значно гірша, ніж у Національному медичному університеті ім. Богомольця, оскільки там колишній ректорат найняв місцевих «тітушок».

«Вчора заливали ректорат ртуттю, щоб ніхто не зміг зайти... Важко уявити, скільки коштів проходить через їхні кишені, якщо вони так тримаються за свої посади», – сказала Супрун на прес-конференції у вівторок, 11 вересня, повідомив «Укрінформ».

На її думку, якщо би ректорат мав повагу до себе, то пішов би спокійно і співпрацював із судами, але вони «поводяться як мафія».

Скандал в Одеському медуніверситеті почався ще 17 липня. Тоді Уляна Супрун звільнила ректора Одеського медуніверситету Валерія Запорожана за порушення статуту та умов контракту. Новопризначений керівник Одеського медуніверситету Костянтин Аймедов 20 липня розпочав виконання обов'язків всупереч протидії групи представників оточення Запорожана. Натомість суд поновив Запорожана на посаді. Також суд зупинив дію наказу МОЗ про призначення Аймедова виконувачем обов’язків ректора Одеського медуніверситету.

6 вересня Державна аудиторська служба України оприлюднила результати ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського національного медичного університету, в яких вказала, що упродовж останніх трьох років у виші вчинено порушень обсягом на 27 мільйонів гривень.

Раніше Супрун також заявила, що Національний медичний університет ім. Богомольця та Одеський національний медичний університет є найкорумпованішими серед медичних ВНЗ України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України