МОЗ звільнило ректора Одеського медичного університету

Валерій Запорожан очолював ВНЗ з 1994 року

Міністерство охорони здоров'я України вирішило звільнити ректора Одеського національного медичного університету Валерія Запорожана. Прес-служба міністерства повідомила, що відомство отримало велику кількість скарг на роботу ректора і загальну ситуацію в університеті, у зв'язку з чим в Одесу була відправлена комісія.

16 липня представники МОЗ прийшли в ОНМУ, але Запорожан заборонив їм проводити перевірку.

«З огляду на невиконання наказу МОЗ України ректором Одеського національного медичного університету і з метою забезпечення подальшої роботи комісії, МОЗ України прийняло рішення про дострокове розірвання контракту з Валерієм Запорожаном з 17 липня 2018 року», - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що Запорожан очолював ВНЗ з 1994 року.

Одеське видання «Думская» повідомляє, що обов'язки ректора тимчасово покладено на завідувача кафедри психології Костянтина Аймедова.

Зазначимо, що у квітні 2018 року МОЗ відсторонило Запорожана від роботи через складений на нього співробітниками Національної поліції протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. До завершення розгляду справи обов'язки ректора Одеського НМУ мав виконувати проректор з науково-педагогічної роботи Валерія Марічереда.

Однак уже через день Запорожана виправдав Приморський райсуд Одеси, і його довелося поновити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук