Незалежну оцінку «Укрзалізниці» проведуть до вересня

ЕкономікаО.Г., 8 червня 20152530

Кабінет міністрів зобов'язав Міністерство інфраструктури спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту забезпечити проведення незалежної оцінки «Укрзалізниці» до 31 серпня включно.

Відповідна постанова Кабінету міністрів України №371 від 4 червня оприлюднена на офіційному урядовому порталі, пише Insider.

Документом внесено зміни до постанови уряду №200 від 25 червня 2014 року "Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Згідно з новою постановою, Мінінфраструктури спільно з «Укрзалізницею» зобов'язані на конкурсній основі здійснити відбір суб'єкта оціночної діяльності, укласти з ним договір про проведення незалежної оцінки майна (в тому числі майнових прав та державних пакетів акцій, що вносяться до статутного капіталу товариства) та забезпечити до 31 серпня 2015 здійснення заходів з проведення незалежної оцінки «Укрзалізниці».

Нагадаємо, Мінінфраструктури розраховує завершити корпоратизацію «Укрзалізниці» у вересні.

У червні 2014 року Кабмін прийняв рішення створити публічне акціонерне товариство «Українська залізниця». 100% статутного капіталу публічного акціонерного товариства буде знаходитися у державній власності, при цьому його забороняється відчужувати, передавати в управління, заставу, а також використовувати для формування статутного капіталу суб'єктів господарювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук