Німеччина і Франція хочуть впровадити «економічний Шенген»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 листопада 20140
Німеччина і Франція хочуть впровадити «економічний Шенген»
фото DW
Зігмар Габрієль (зліва) та Еманюель Макрон

Ідею «економічного Шенгену» між Німеччиною та Францією підтримали міністри економіки двох країн Габріель і Макрон. Вони назвали відповідні плани «приголомшливою ідеєю».

Міністри економіки ФРН і Франції Зігмар Габріель і Емманюель Макрон виступили на підтримку пропозиції експертів про введення так званого «економічного Шенгену» для двох країн, передає DW.

Після переговорів у Парижі в четвер, 27 листопада, Габріель назвав цю пропозицію «приголомшливою ідеєю».

Зі свого боку Макрон заявив, що Німеччина і Франція потребують більшої конвергенції у сфері економіки. Раніше економісти рекомендували Берліну та Парижу в рамках пакету реформ розробити загальні правила, закони та інститути для реалізації проектів у сфері енергетики, цифрової економіки та освіти.

У ході переговорів в Парижі, Зігмар Габріель також обіцяв, що Німеччина продовжить участь у проекті створення європейської ракети-носія Ariane 6.

«Ми переконані, що ця концепція правильна, і тому вирішили, що будемо щорічно брати участь у фінансуванні даного проекту в обсязі більше €60 млн», - сказав міністр. В результаті Німеччина виконає передбачену для неї частку участі в проекті в обсязі 22 відсотків, зазначає агентство dpa.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук