Німеччина модернізує 25 українських багатоповерхівок на конкурсній основі

ЕкономікаІрина Данилів, 10 березня 201612730

Німецьке енергетичне агентство (DENA) на замовлення Федерального Міністерства Економіки і Енергетики Німеччині в рамках ініціативи «Енергоефективність в Україні» проведе комплексну енергетичну санацію 20-25 типових житлових будинків в різних регіонах України. Прийом заявок на участь в проекті вже розпочато. Він триватиме до 20 березня 2016 року.

Мета проекту полягає в тому, щоб розробити для власників будинків оптимальні та ефективні рішення щодо комплексної енергоефективності будівель не лише в технічному, але й у фінансовому плані.

Як повідомляє портал «Ефективний власник», Програма розрахована насамперед на об’єднання співвласників житла (ОСББ або ЖБК), однак можлива і участь будинків, у яких не створено об’єднань – за умови прийняття відповідного рішення на зборах співвласників та обрання управляючої компанії.

Конкурс триватиме в два етапи: перший – вираження зацікавленості, другий – безпосередній конкурс.  При цьому перевага у відборі надаватиметься мешканцям,  які планують якомога більш комплексно модернізувати свій будинок або завершити вже розпочату модернізацію.

Подробиці програми можна прочитати тут sampleprojectsdotorg.wordpress.com

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук