Німеччина видала всі дозволи на будівництво «Північного потоку-2»

27 березня

Компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво й експлуатацію газопроводу «Північний потік-2» у німецькій виключній економічній зоні, повідомила у вівторок, 27 березня, прес-служба компанії.

«Федеральне відомство судноплавства і гідрографії видало дозвіл на будівництво 30-кілометрової ділянки відповідно до Гірничого закону ФРН», – йдеться в повідомленні проектної компанії. Таким чином, з урахуванням раніше виданих дозволів загальна довжина газопроводу, що проходитиме територією Німеччини, складе 85 км.

«Процедури отримання дозволів в інших чотирьох країнах уздовж маршруту газопроводу – Росії, Фінляндії, Швеції та Данії – йдуть за графіком. Nord Stream-2 чекає отримання решти дозволів у найближчі місяці», – наголошено в повідомленні.

Нагадаємо, газопровід Nord Stream-2 пройде Балтійським морем, з’єднавши постачальників у Росії зі споживачами в Європі, його довжина складе більш ніж 1,2 тис. км. Передбачається, що пропускна здатність газопроводу складе 55 млрд кубометрів газу на рік. Вартість проекту оцінюється майже в 10 млрд євро. При цьому навіть після повноцінного запуску «Північного потоку-2» його потужностей буде замало для покриття газових потреб Європи, тому «Газпром» буде змушений підписувати нові контракти з Україною на транзит газу. Чинний контракт завершується 31 грудня 2019 року і «Газпром» заявив про намір його розірвати.

У листопаді минулого року в Данії ухвалили закон, який дозволить заборонити прокладання «Північного потоку-2» через її територію. Проти будівництва газопроводу також виступили Литва, Латвія і Польща.

21 березня США повідомили компанії, які працюють із «Північним потоком-2», про загрозу санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України
Львівська міськрада погодила договір про створення LEM Station на території старого депо
Медики назвали заклади, в яких мешканці Львівщини інфікувалися гепатитами В і С
До акції «Велосипедом на роботу» долучилася понад сотня львів'ян
Wizz Air вдвічі збільшить частоту виконання рейсів зі Львова до Гданська
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус