НКРЕ дозволила "Львівводоканалу" переглянути тарифи на воду

Економіка21 січня 20116030

20 січня Національна комісія регулювання електроенергетики переглянула тарифи для населення 39 підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства на централізоване водопостачання й водовідведення з 1 лютого.

За попередніми даними НКРЕ, залежно від компанії зростання тарифів становило від 0 до 15%.

Як поінформувала ZAXID.NET прес-секретар ЛМКП "Львівводоканал" Уляна Горбата, "Львівводоканал" є серед 39 водоканалів, яким НКРЕ учора дозволила підняти тарифи на централізоване водопостачання й водовідведення для населення з 1 лютого. Проте офіційного повідомлення з НКРЕ підприємство ще не отримало, тому не відомо на який саме відсоток і до якого рівня комісія дозволила збільшити тариф.

Наразі відомо лише, що, ухвалюючи рішення, регулятор виходив із наданих водоканалами даних, при цьому комісія врахувала зростання вартості електроенергії з моменту перегляду тарифів для цих компаній до фактичної її вартості станом на 1 січня 2011 року.

Нагадаємо, НКРЕ здійснила перегляд тарифів уперше в рамках тимчасово покладених на неї функцій. Як відомо, НКРЕ надано повноваження Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг, створеної Верховною радою 9 липня 2010 року, до завершення процесу її формування. Раніше тарифи на комунальні послуги встановлювалися органами місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук