Нотаріуси отримали електронний доступ до земельного кадастру України

ЕкономікаІрина Данилів, 17 серпня 20159370

Нотаріуси отримують електронний доступ до земельного кадастру України та зможуть видавати витяги.  Про це повідомив голова Держгеокадастру Максим Мартинюк в ході презентації електронного послуги.

За його словами, уряд ухвалив постанову про можливості надання приватним та державним нотаріусам послуги доступу до Державного земельного кадастру і сьогодні вона набула чинності

 «Нотаріуси отримують доступ до кадастру шляхом підключення до нього з використанням телекомунікаційних каналів зв'язку та електронного цифрового підпису. Послуги по підключенню до кадастру і технологічного супроводу такого доступу надаються адміністратором кадастру на платній основі згідно з договором, укладеним між приватним нотаріусом та адміністратором», - цитує Мартинюка УНІАН.

За словами керівника Держгеокадастру, вже майже 100 нотаріусів надіслали запит на отримання доступу до бази даних Державного земельного кадастру України для надання виписок про земельні ділянки.  Загалом планують дати доступ до даних близько 5 тисячам нотаріусам. Вартість підключення становитиме близько 8 тис. грн.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук