"Нова хвиля" переїде до Сочі

КультураДарина Цвях, 13 січня 20159650

Музичний фестиваль "Нова хвиля" переїжджає в Сочі з латвійської Юрмали, повідомив губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов.

Губернатор оголосив, що основними містами-претендентами, крім Сочі, були Калінінград і Ялта. Про це повідомляґ РИА Новости.

Проте організатори "Нової хвилі" з латвійської сторони нічого не знають про перенесення конкурсу. Про таке рішення вони дізналися з ЗМІ.

Звичайно, Перенесення конкурсу підтримали Олег Газманов, співачка Валерія та її чоловік, продюсер Йосип Пригожин, яким Латвія заборонила в’їзд на свою територію. Саме ця заборона певною мірою стала поштовхом для перенесення конкурсу.

Висловився за перенесення конкурсу і латвійський композитор Раймонд Паулс.

Нагадаємо, що конкурс "Нова хвиля" змінив місце проведення фестивалю "Юрмала", який проводився ще під час існування СРСР.

Бюджет Юрмали, за підрахунками російських ЗМІ, втратить 17 млн євро.

Голова Товариства підприємців Юрмали Маріс Дзенітіс також заявив про відчутні втрати для міста і висловив надію, що в Юрмалі вдасться організувати проведення іншого міжнародного конкурсу. 

Нагадаємо, що цього року учасників міжнародного конкурсу забов'язали вбрати форму з російським триколором. Проте виступ Івана Дорна у футболці із тризубом викликав цілий скандал. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук