Новачок Прем'єр-ліги обіграв одеський «Чорноморець»

19:08, 29 листопада 2014

Донецький «Олімпік» продовжує дивувати вболівальників футболу у дебютному для себе сезоні у Прем'єр-лізі. У 14 турі українського чемпіонату донеччани обіграли одеський «Чорноморець» з рахунком 2:1.

У першому таймі гра виглядала доволі рівною, однак одесити зуміли перебрати ініціативу до своїх рук. Зовсім скоро це принесло результати - на 36 хвилині рахунок відкрив Сергій Назаренко.

Зі стартом другого тайму гравці «Олімпіка» почали активніше атакувати ворота гостей. Помилка голкіпера, який невдало вийшов на простріл Ігоря Семенини, вартувала «Чорноморцю» першого пропущеного м'яча. А вже за кілька хвилин донеччани скористалися проблемами у захисті одеситів і забили другий гол - на 54 хвилині рахунок стає 2:1.

Після цього ініціативу швидко перехопили гості поля, «Олімпік» же вирішив діяти на контратаках. Однак на більше одесити не спромоглися і змушені повертатися додому з поразкою.

Нагадаємо, що раніше донецький «Олімпік» вперше у своїй історії став чвертьфіналістом Кубка України.