Нові правила паркування: як вони діють у Львові?

Дискусія ZAXID.NET.TALK

16 жовтня

У вівторок, 16 жовтня, в редакції ZAXID.NET відбулась дискусія на тему нових правил паркування, які вступили в дію 27 вересня.

Участь у дискусії взяли Олег Бариляк, начальник відділу адміністративної практики Патрульної поліції Львівщини, Богдан Мільяр, працівник управління безпеки міста та Сергій Париляк, керівник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор».

Висновки з дискусії:

Ані патрульна поліція, ані інспектори з паркування поки не готові реально штрафувати порушників паркування – вони не мають ані засобів для фотофіксації, ані нормативної бази, яка б гарантувала успішність їх роботи.

Однак вже з 1 листопада міські інспектори з паркування та патрульні поліцейські обіцяють вийти на рейди проти порушників.

Наразі інспекторів паркування буде 20. Вони зосередяться на центральній частині міста. У майбутньому мерія обіцяє збільшити штат інспекторів до 50-60 осіб.

Після того, як на вулиці міста вийдуть патрулі поліції та міських інспекторів, кількість оштрафованих водіїв зросте до 80%. Тобто із усієї маси автомобілів, які припарковані у центральній частині міста, 80% порушують Правила дорожнього руху.

Інспектори зможуть штрафувати також і авто на іноземній реєстрації. Зараз зокрема представники управління безпеки міста звернулись до прикордонників з проханням надати доступ до бази таких транспортних засобів.

ЛКП «Львівавтодор» знизило вартість абонементів на паркування авто. Замість анонсованих тарифів водії зможуть придбати місячні абонементи від 2,8 тис. грн до 700 грн, залежно від зони паркування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України