«Львівавтодор» знизив вартість абонементів на паркування авто

Вільний продаж місячних абонементів стартував 16 жовтня

ЛКП «Львівавтодор» у вівторок, 16 жовтня, почало продаж нових абонементів на паркування у Львові. Як розповів під час дискусії ZAXID.NET.TALK начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк, вартість нових абонементів буде трохи нижчою від тієї, яку анонсували минулого тижня.

Вартість місячного абонементу на паркування на закритих паркінгах, у першій та другій зоні становить 2800 грн (раніше анонсували 3,7 тис. грн), вартість квартального – 7 тис. грн, а піврічного – 12 тис. грн.

Вартість місячного абонементу на паркування у першій та другій зоні (окрім закритих паркінгів) становить 2100 грн (замість 2,7 тис. грн). Квартальний абонемент вартує 5,2 тис. грн, а піврічний 9 тис. грн.

Місячний абонемент на паркування лише у другій зоні (поза центром) становить 700 грн (замість 800 грн), вартість квартального абонементу становить 1,7 тис. грн, а піврічного 3 тис. грн.

У подарунок до кожного придбаного абонементу водіям даватимуть місячний проїзний на електротранспорт (коштує 150 грн).

Абонементи на паркування виписуватимуть на конкретну машину і їх можна придбати в операторів на закритих паркінгах: біля «Вернісажу» та на вул. Валовій. Квартальні та піврічні абонементи надійдуть у продаж з 1 листопада.

Всі абонементи мають захист від підробки.

Червоним кольором позначена перша паркувальна зона, всі інші ділянки входять до другої зони

Першими про впровадження нових абонементів минулого тижня написав ZAXID.NET, зауваживши, що вони майже вшестеро дорожчі, ніж у Києві. 16 жовтня Сергій Париляк пояснив значну різницю у вартості абонементів тим, що у Києві та Львові різний паркувальний збір – у Львові він у 15 разів вищий.

«У Києві у першій зоні паркувальний збір становить 0,05%. Це означає, що вони сплачують у міський бюджет земельний збір. Там є ціла формула, у якій є цей коефіцієнт. Раніше у Львові теж був цей коефіцієнт: у першій зоні паркування ми сплачували 0,05%, у другій – 0,03%. Депутати на сесії підняли нам вартість паркування до 20 грн і підняли відсоток паркувального збору до 0,75%», – сказав Сергій Париляк у ході ZAXID.NET.TALK, припускаючи, що це може бути ключовим під час формування цін на абонементи у Львові та Києві.

Нові абонементи на паркування автомобілів у Львові (фото ZAXID.NET)

Наприкінці вересня вступив в дію закон, що передбачає фотофіксацію порушень правил паркування і несплату за стоянку на платних паркінгах. Тепер штрафувати порушників зможуть не лише поліцейські, а й інспектори з паркування.

Перші інспектори з паркування почнуть штрафувати власників неправильно припаркованих авто у Львові з 1 листопада. Це зокрема стало предметом першої дискусії ZAXID.NET.TALK.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук