Новим керівником львівського аеропорту стала Тетяна Романовська

ЕкономікаІрина Данилів, 2 грудня 201543131
Новим керівником львівського аеропорту стала Тетяна Романовська

Вчора 1 грудня Номінаційний комітет Кабміну обрав Тетяну Романовську кандидатом на посаду керівника державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Про це у своєму Twiter написав міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус.

Тетяна Романовська раніше була начальником аеровокзального комплексу львівського аеропорту. Крім того, у 2011 році вона вже була в.о. генерального директора підприємства, коли було звільнено Олександра Загреву.

Романовська закінчила Львівську комерційну академію, а також пройшла програму стажування в державному агентстві США US Trade & Development Agency за програмою «Розвиток аеропортів» (  Course for the Airport Development Program).

З 2013 року працювала в оргкомітеті зимової олімпіади в Росії - Сочі-2014. Керувала департаментом прийому гостей.         

Тетяна Романовська (фото «Центру транспортних досліджень»)  

За інформацією «Центру транспортних стратегій», в своїй програмі вона наголошувала на необхідності будівництва вантажного терміналу і ангару, залучення інвестицій в неавіаційні сфери діяльності. Крім того, вона хоче використовувати будівлю старого терміналу для створення VIP-терміналу. Підвищення прибутковості аеропорту планує досягти за допомогою збільшення обсягів перевезень, ефективного планування ресурсів та мінімізації витрат.

Крім неї на посаду директора претендували: Олег Горєлов, голова ЗАТ «Шиндлер», Володимир Костенко, заступник гендиректора аеропорту «Львів», Олександр Лісовик, директор з продажу та маркетингу «Азербайджанських авіаліній» та Павло Прусак, комерційний директор аеропорту «Харків».  

Конкурс на посаду керівника Львівського аеропорту було оголошено ще 17 серпня 2015 року. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук