Головні новини Львова за 17 січня

Смерть через кір, суд над пропагандисткою, збір новорічних ялинок та інші події дня

17 січня

Масштабну пожежу на заводі «Оліяр» гасили понад чотири години. Зайнялася так звана металева сушка, в якій підсмажують соняшникове зерно. Це технічна споруда підприємства.

Львів'янка померла через ускладнення кору. 36-річна жінка мала генетичну патологію, через яку не могла щепитись від цієї хвороби.

Тривають роботи зі зведення Меморіалу Небесній Сотні. Стержень композиції почали вкривати спеціальним металом, який має назву кортен. Замовляли його за кордоном.

Проросійську пропагандистку судитимуть у Львові. СБУ затримала жінку на Харківщині – відразу після того, як її примусово депортували.

Соціальний патруль порятунку бездомних. Упродовж морозів соціальні працівники з львівського центру обліку бездомних виїжджають на патрулювання вулиць.

Стартувала кампанія зі збору ялинок. Львівські комунальники просять львів'ян перед тим як винести живу ялинку з хати, очистити її від прикрас та не викидати хвої безпосередньо у сміттєві баки, а залишити поруч.

Виставка Трипілля. Виставка із понад ста експонатів відкрилася у Львівському історичному музеї. Так тут вирішили відсвяткувати 125-річчя відкриття трипільської культури.

67-річний морж. Він не боїться ні холоду, ні фізичних навантажень, і ось уже півстоліття атлет із Верхньої Білки Ярослав Треля займається спортом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Близька до засновника «Розвитку громади» фірма збудує готель в історичному ареалі Львова
На Львівщині стартувала спецоперація МОЗ з вакцинації дітей від кору
Працівника львівського СІЗО затримали за підозрою у систематичному хабарництві
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ