Новороздільське підприємство «Сірка» хочуть виставити на приватизацію

Головні новини Львова 01.12Ірина Панчишин, 1 грудня 2015, 16:39 761 0

Міністерство економіки і торгівлі може виставити на приватизацію Фонду держмайна державне підприємство НДХП «Сірка».

Хімічне підприємство «Сірка» утворили після реструктуризації у 2004 році. Зараз воно виживає тим, що надає послуги: транспортує газ, електроенергію, добуває та продає питну воду і сировину для цегельного заводу. Тепер підприємство хочуть виставити на приватизацію. Адже держава зобов’язалася перед МВФ позбутися підприємств державної форми власності.

«Це є смерть для нашого підприємства. Це ліквідація робочих місць. Так як проходила приватизація в попередні періоди часу – це є ліквідація, це не приватизація – це просто ліквідація підприємства», – наголошує генеральний директор ДП НДХП «Сірка» Володимир Венчак.

Тут працює півтори сотні людей. Працівники готові взяти підприємство в оренду у держави. Вже звертались до Кабміну та Міністерство економіки.

«До сьогоднішнього дня відповіді від Мінекономіки і торгівлі та Кабінету міністрів не маємо», – каже голова об’єднаного профкому Богдан Токар.

Два місяці тому підприємство почало виготовляти сировину для розкислення ґрунтів. Реалізовувати її хочуть сільським господарствам України. Для цього потрібно запустити нову лінію виробництва.

«Таким методом, як ми старалися робити, дуже воно енергомістке, дуже багато газу. Зараз є нові методи грануляції. Основне зараз, щоб зробити нову лінію по грануляції», – говорить технічний директор підприємства Орест Наконечний.

«Ведуться переговори про те, щоб залучити сюди якийсь іноземний капітал, дається реклама продукції для того, щоб демополя висівати», – додає член дорадчої ради фракції обласного осередку «Самопоміч» Григорій Бевз.

Новий бізнес-план розвитку підприємства директор презентуватиме вже у четвер й очільнику області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук