НТКУ оголосив шорт-ліст конкурсу на творчу концепцію «Євробачення-2017»

КультураДарина Цвях, 16 листопада 20161100

В НТКУ підвели проміжні підсумки конкурсу на найкращу творчу концепцію «Євробачення-2017». Над творчим оформленням пісенного конкурсу останні кілька тижнів працювало 11 професійних креативних агенцій країни. Про це йдеться у повідомленні прес-служба НТКУ.

«Перед креативними агенціями стояло завдання створити тему, слоган і логотип, які би відповідали цінностям загального бренду пісенного конкурсу, були зрозумілі шанувальникам в будь-якій країні, а також формували позитивний імідж України, як країни-організатора», – повідомляє прес-служба компанії.

Від 11 агенцій було презентовано 23 ідеї. До шорт-листа увійшло п’ять робіт таких агенцій: ADVENTA Lowe, Banda agency, BBDO Ukraine, Republique і TWIGA Idea.

«Більшості агенцій вдалося знайти точки дотику між українським і європейським культурним контекстами. Поєднати їх і вміло вплести в концепцію «Євробачення», – йдеться у повідомленні НТКУ.

Та перш ніж зробити остаточний вибір, агенціям, чиї роботи виявилися найкращими серед усіх запропонованих, надано рекомендації та час на вдосконалення рухомого та статичного втілення концепцій.

«Від того, яким буде остаточний варіант творчих пропозицій кожної з цих компаній, і залежатиме вибір переможця. Фінальне рішення, щодо роботи, концепція якої і стане офіційним оформленням Євробачення-2017, буде опубліковано на сайті НТКУ», – повідомляє прес-служба.

Як повідомили в НТКУ, 7 листопада закінчився прийом конкурсних робіт творчої концепції дизайну сцени пісенного конкурсу. У цьому відборі беруть участь дві українські та дві іноземні компанії: Zinteco і Artmax, Florian Wieder і Kuby Design.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук