Одеський фестиваль поміняв програмного директора

Алік Шпилюк залишає посаду програмного директора Одеського міжнародного кінофестивалю. Новим програмним директором кінофоруму буде Антельм Відо.

Шпилюк прийшов на ОМКФ п’ять років тому, повідомляє Cultprostir.

«Хочу побажати Антельму на цьому терені удачі, натхнення та успіхів. Я ж з вами не прощаюсь, оскільки буду допомагати фестивальної команді в міру сил та можливостей в якості «програмного консультанта», - написав колегам Алік Шпилюк.

«П'ять років тому мене запросили для організації нової, яскравої кінематографічного події, і можна вважати, що це завдання мною виконано. Упевнений, що молода фестивальна команда цілком зможе розвивати фестиваль, виводячи його на все нові і нові творчі рівні», - прокоментував Cultprostir свою відставку з посади програмного директора ОМКФ Алік Шпилюк.

Алік Шпилюк - куратор показів, кінокритик. Був одним із засновників кіноклубу "Діалог" у Києві наприкінці 1980-х. З 1990 по 1999 роки працював у дирекції Київського МКФ "Молодість" (координатор програм, потім директор програм). З 2000 по 2007 роки – заступник головного редактора журналу KinoKolo"; лінійний продюсер двох шведських документальних фільмів. З 2007 по 2009 – заступник генерального директора з міжнародних зв'язків кіномережі "Мультиплекс-холдинг". З 2009 року – секретар правління Національної спілки кінематографістів України, голова Міжнародної комісії. Експерт Міністерства культури і туризму України. Куратор кінопрограм у Ґете-Інституті в Києві, Британській Раді в Україні, Французькому Інституті в Україні. Член відбіркових комісій і член журі на українських та міжнародних кінофестивалях.

Антельм Відо – аташе з питань співробітництва в аудіовізуальній сфері Французького інституту в Україні. Навчався в Школі менеджменту в Греноблі. Очолював напрям роботи в сфері культури Посольства Франції в Малайзії. Очолював відділ зі зв’язків з громадськістю Сінематеки де Танжер (культурний центр у Марокко).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук