Одеський кінофестиваль вперше проведе конкурс проектів телесеріалів

До теми

Одеський міжнародний кінофестиваль вперше запускає Odesa IFF ScripTeast Series Projects, в рамках якого відбудеться пітчинг проектів телесеріалів.

Odesa IFF ScripTeast Series Projects – це конкурс телесеріалів, що організовує Одеський міжнародний кінофестиваль за підтримки Star Media, найбільшої міжнародної кінокомпанії України, та ScripTeast, європейської програми підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, запровадженої Незалежною кінофундацією з Польщі.

Для участі у пітчингу буде представлено від 4 до 6 найкращих проектів телесеріалів, написаних сценаристами східно- та центральноєвропейського походження. Також у конкурсі можуть брати участь проекти, що належать продакшнам, зареєстрованим у одній з країн Східної та Центральної Європи.

Проект, що подається на участь у Odesa IFF ScripTeast Series Projects, повинен бути оригінальним та потенційно цікавим для міжнародного глядача, говорять організатори пітчінгу.

Результати відбору будуть оприлюднені 30 червня, а відібрані проекти – представлені телепровайдерам, дистриб’юторам, ко-продюсерам 19 липня в рамках ділового майданчика Film Industry Office.

Журі пітчингу Odesa IFF ScripTeast Series Projects складається з представників ScripTeast, Star Media та ОМКФ.

ScripTeast – європейська програма підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організована Незалежною кінофундацією з Польщі. Star Media – один із лідерів у виробництві та дистрибуції кіно- та телефільмів, теленовел та серіалів, телевізійних програм і докудрам, які успішно транслюються на провідних телеканалах України та за кордоном.

Нагадуємо, що 8-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук