Оголошені лауреати обласної премії в галузі культури

У Львівській обласній державній адміністрації відбулося присудження обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2014 році, повідомила прес-служба Львівської ОДА. На здобуття премії цього року представлено 25 подань.

Лауреатами 2014 року стали:

Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського: Ростислав Шмагало – за монографію «Енциклопедія художньої культури. Мистецька освіта: бібліографія, документи, теорія. 4000 джерел бібліографії. 300 фотодокументів. 1000 термінів» та 6 праць написаних  у співавторстві протягом 2012-2014 років.

Музейна справа і збереження культурної спадщини – імені Іларіона та Віри Свєнціцьких: Орест Скоп– за вагомий внесок у розвиток музейної справи Львівщини.

Поезія – імені Маркіяна Шашкевича: Михайло Шалата – за книги віршів «Перед Покровою», «Ім’я Шашкевича» .

Проза – імені Богдана Лепкого: Ольга Яворська – за книгу «Незабуте».

Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка: Святослав Пилипчук – за монографію «Фольклористична концептосфера Івана Франка».

Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького: Мирон Кипріян – за сценографічні роботи у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької, створені протягом останніх трьох років.

Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола: Марія Чумарна – за книгу «За тебе молюсь… Штрихи до портрета пророка».

Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича: Олександр Божик – за активну суспільно-громадську та концертну діяльність, популяризацію музичного мистецтва серед широких верств населення, участь у благодійних проектах та представлення українського мистецтва у світі.

Образотворче мистецтво – імені Івана Труша: Олексій Косатий – за творчі роботи у галузі станкового живопису, створені протягом останніх трьох років.

Народна творчість – імені Анатолія Вахнянина: Оксана Мартинович – за твори з димленої, лощеної кераміки.

Дизайн – імені Олени Кульчицької: Віктор Турчин – за новації в графічному дизайні по формуванню інформативно-комунікативного середовища, систем візуальної комунікації і реклами Львівщини.

Архітектура – імені Івана Левинського: Колектив: П. Гаврилов, О. Ярема, В. Лаврін, В.Стах, Х. Клизуб – за об’єкт архітектури – готельно-офісний комплекс на розі вул. Гнатюка-Наливайка у м. Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук