Оголошений тендер з розробки документації для будівництва сміттєпереробного комплексу у Львові

Керівник ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря повідомив про початок конкурс на проектування сміттєпереробного заводу у Львові

ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення пакету документації з будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у Львові. Конкурс зі стартовою ціною 4,7 млн грн оголошено на розробку техніко-економічного обґрунтування та проектно-кошторисної документації. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель ProZorro.

«Це є перший важливий крок на шляху до остаточного вирішення розташування комплексу. Тут я роблю наголос на «розташуванні», оскільки будуть громадські слухання і буде розглядатися Звіт про оцінку впливу на навколишнє середовище. Також це є значущий крок до проведення реального тендеру серед можливих компаній-постачальників обладнання. Тобто поясню, що без проходження державної експертизи проекту нема чого проводити тендер», - зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

За його словами, технічне завдання до тендеру розробляли у співпраці із французькими консультантами компанії Egis, і воно враховує не лише державні будівельні норми, але й найкращі європейські практики, які застосовуються для таких об’єктів.

Концепція цього комплексу базується на ідеї максимально зменшити обсяги відходів, які мають відправлятися на захоронення; відсортувати ресурсоцінну вторинну сировину та зменшити біологічну активність органічних відходів, а також передбачити можливість виробництва твердого умовного палива. Очікується, що об’єм відходів, які скеровуватимуть на захоронення, зменшиться на 55%.

Концепція сміттєпереробного комплексу, запропонована французькими консультантами

Окрім цього технічним завданням передбачена:

  • система очистки біогазів з ділянки компостування (аби унеможливити шкідливі викиди та неприємні запахи);
  • система збору та рециркуляції рідких стоків (аби унеможливити їх потрапляння у навколишнє середовище);
  • система моніторингу/аналізу повітря в зоні приймання (відходів) та в точках викидів повітря з системи очистки (біофільтри).

Тендерні пропозиції потенційні учасники можуть подати до 7 березня. Проведення аукціону заплановане на 12 березня.

У критерії вибору переможця ціна матиме вагу у 70%. Іншими критеріями є кількість працівників (до 6%); кількість кваліфікованих спеціалістів (8%); кількість сертифікатів (8%); ліцензійне програмне забезпечення (4%); ліцензія на проектування систем протипожежного захисту (4%); діючий сертифікат ISO 9001:2008 (4%); діючий сертифікат ISO 14001:2004 (4%).

Приблизне місце розташування ділянки на вул. Пластовій площею 6,7 га, де планують збудувати сміттєпереробний завод

Нагадаємо, Львівська міськрада планує збудувати сміттєпереробний завод поблизу очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій. У грудні 2017 року депутати ЛМР своєю ухвалою депутати дозволили виокремити ділянки площею 6,7 га на вул. Пластовій, 13 як зону В-2, яка передбачена для підприємств ІІ класу шкідливості з санітарно-захисною зоною 500 метрів. Ця ділянка перебуває у користуванні ЛКП «Зелене місто».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук